JAVA Developer

Dołącz do zespołu R&D u czołowego dostawcy rozwiązań dla handlu detalicznego w Polsce i za granicą. Umowa o pracę lub B2B.
Scroll to content

Opis Klienta:

Lider w obszarze budowania i utrzymania systemów informatycznych wspierających handel detaliczny.

Nasz Klient aktualnie poszukuje programisty Java z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, praca zdalna w 100%.

Dział R&D zajmuje się tworzeniem nowych urządzeń oraz nowych funkcjonalności, w oparciu o najnowsze technologie i systemy procesorowe.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie architektury, dobór technicznych rozwiązań, implementacja aplikacji i komponentów
  • programowanie w różnych warstwach aplikacji: baza danych, logika biznesowa, usługi, warstwa prezentacji
  • dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty
  • praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • dobra, praktyczna znajomość Java SE
  • dobra, praktyczna znajomość obsługi i projektowania relacyjnych baz danych oraz języka SQL (MS SQL Server)
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość środowisk/technologii/systemów: Eclipse, Spring/Spring Boot, Hibernate, Maven, SWT, HTTP
  • zdolność analitycznego myślenia
  • znajomość metodyk efektywnego programowania i testowania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym i dogodną formę zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów i naukę od doświadczonych ekspertów
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej
  • Bardzo dogodną lokalizację, wygodne, nowe biuro oraz bezpłatny parking dla osób preferujących pracę z biura

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor