Programista C/ C++

  • Białystok
  • Kraków
  • Katowice
Dołącz do zespołu R&D u czołowego dostawcy rozwiązań dla handlu detalicznego w Polsce i za granicą. Umowa o pracę lub B2B.
Scroll to content

Opis Klienta

Lider w obszarze budowania i utrzymania systemów informatycznych wspierających handel detaliczny.

Nasz Klient aktualnie poszukuje programisty C/ C++, pragnącego dołączyć do  dynamicznie rozwijającego się oddziału w Gliwicach

(możliwa praca zdalna ale preferowani będą kandydaci ze Śląska).

Dział R&D zajmuje się tworzeniem nowych urządzeń oraz nowych funkcjonalności, w oparciu o najnowsze technologie i systemy procesorowe.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za

  • Aplikację wspierająca sprzedaż stanowiskową w placówkach handlowych. Aplikacja zintegrowana jest z urządzeniami: drukarka fiskalna, skaner, waga, skanerowaga, wyświetlacz dla klienta, oraz z systemami: promocyjnym, lojalnościowym, obsługi płatności kartami płatniczymi, obsługi kart podarunkowych, obsługi doładowań telefonów komórkowych, obsługi płatności za rachunki i innymi. Używana w największych sieciach handlowych w kraju. Aplikacja pracuje w środowiskach Windows i Linux.
  • Tworzenie dokumentacji wytwarzanego oprogramowania.

Kluczowe wymagania to

  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem języków C i C++;
  • Znajomość bibliotek QT i POCO.
  • Znajomość zasad pracy relacyjnych baz danych;
  • Podstawowa znajomość SQLite i MS SQL;
  • Znajomość języka angielskiego (umiejętności czytania i zrozumienia dokumentacji technicznej);
  • Zdolność szybkiego uczenia się;
  • Komunikatywność umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole;
  • Kreatywność i skrupulatność.

Stawka

  • 80 - 100 PLN+VAT (umowa B2B)
  • 14 000 - 17 000 PLN brutto umowa o pracę

Nasz Klient oferuje

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bądź na działalność gospodarczą;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Długofalową współpracę;
  • Możliwość rozwoju kompetencji, zdobywania certyfikatów;
  • Play room

Locations

Gliwice, Kielce, Warsaw, Białystok, Kraków and Katowice

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor