Senior Java Fullstack Developer (Angular)

Scroll to content

Opis Klienta

Software house, o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniający ponad 100 pracowników.

Opis stanowiska

Platforma komunikacyjna w chmurze, umożliwiająca firmom nawiązywanie kontaktów z klientami za pośrednictwem różnych kanałów m.in.: sms api, voice api, whatsupp business api. Aktualnie przy projekcie pracuje kilkanaście zespołów. Standardowy zespół składa się z Tech Lead'a, 2-3 developerów oraz QA. Metodyka: Scrum, 2 tygodniowe sprinty, testy jednostkowe.

Kluczowe wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość języka nagielskiego min. B2
  • Stack technologiczny: Java (Spring boot), Angular, AWS Kubermetes, Docker, Microservices, Postgres, Dynamo, Redis, Selenium, JUnit

Stawka i forma współpracy

  • 16000-20000 PLN nett miesięcznie
  • umowa B2B
  • 100% zdalnie lub biuro w Gdyni

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor