Senior C#/.Net Developer

Zostań mentorem zespołu i rozwijaj się z nim w globalnej firmie konsultingowej. Stawka 18- 22k PLN UoP lub ew. B2B
Scroll to content

Opis Klienta

Naszym Klientem jest jedna z czołowych firm doradczych na świecie, która od wielu lat wspiera klientów z różnych branż i sektorów, dostarczając dopasowane do potrzeb, wysokiej jakości rozwiązania. Aktualnie do 5-cio osobowego zespołu szuka Senior C# Developera.

Opis stanowiska

Długofalowy projekt biznesowy informatyzowany z sukcesem od 8 lat. Zespół 5 developerów (regular, junior) + PM. Poszukujemy osoby, która byłaby mentorem dla zespołu i objęłaby stanowisko głównego developera.

Kluczowe wymagania

  • Languages: C#, Typescript, JavaScript, SQL, T-SQL, .NET
  • Framework: WebAPI, Entity Framework, Win Forms, Unit tests, Azure AD B2B, Azure PaaS (e.g. Storage, Web Apps, Data Factory, SQL Server, Function Apps, SendGrid)
  • Web development: Node.js, HTML, CSS, Bootstrap/Angular material, Angular
  • DB: SQL Server, SQL, T-SQL, ETL
  • System configuration: Windows Server, SQL Server, IIS, Azure DevOps, SonarQube
  • Experience in systems architecture, web security, computer networks, solution architecture.

Ponadto wykorzystywane, ale mniej istotne (łatwo nadrobić w razie braków):

  • Microsoft Power Apps and Microsoft Power Automate, Scrapping experience, Excel/Ms Access/VBA, Python

Stawka i warunki

18000-22000 brutto przy Umowie o Pracę

Preferowane zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę. Klient rozważy również możliwość zatrudnienia w ramach B2B.

Nasz Klient oferuje

  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet sportowy
  • szkolenia i możliwość rozwoju osobistego

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor