Python System Engineer

  • Katowice
  • Kraków
  • Łódź
  • Poznań
  • Warsaw
  • Wrocław
  • Szczecin
Scroll to content

Opis Klienta

Lider w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych.

Opis stanowiska

  • Rozwój i tworzenie back-endowych aplikacji w systemie Linux,
  • Projektowanie architektury systemów i aplikacji,
  • Rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawa błędów,
  • Praca z technologiami: OpenStack, ELK, ZOOKeeper, RabbitMQ, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM

Kluczowe wymagania

  • Min. 3 lata przy tworzeniu i rozwoju aplikacji back-endowych (Phyton i architektura Linux)
  • Preferowane doświadczenie ze złożonymi i rozproszonymi systemami, preferowane doświadczenie w pracy z zagadnieniami sieciowymi (zwłaszcza TCP/IP) oraz relacyjnymi bazami danych
  • Python/Perl- b. dobra znajomość
  • Linux – b. dobra znajomość architektury systemu
  • GIT, Bash – dobra znajomość
  • PostgreSQL, w mniejszym zakresie nierelacyjne: CouchDB
  • Zagadnienia sieciowe: TCP/IP
  • Angielski – min. B2

Mile widziane

  • znajomość C, C++ (zwłaszcza debugging)
  • ELK, ZOOKeeper, RabbitMQ, Nginx (Postfix, Dovecot), LDAP, LXC (Docker, Kubernetes), KVM,

Stawka

  • 16000 - 20000 PLN netto /mieś - przy umowie B2B
  • 15000 - 16500 PLN brutto /mieś - przy Umowie o pracę

Nasz Klient oferuje

  • Długofalową współpracę w pełnym wymiarze godzin
  • Multisport
  • LuxMed

Locations

Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warsaw, Wrocław and Szczecin

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor