Angular FullStack Developer (mid, senior)

Scroll to content

Opis Klienta

Naszym Klientem jest software-house, który poprzez dostarczanie zaawansowanych usług i produktów IT, wspiera rozwój biznesu swoich Partnerów.

Opis stanowiska

System budowany w ramach projektu, jest systemem back office zawierającym elementy systemu ERP. Są to procesy backoffice-owe/biznesowe. Moduły do wdrożenia (nie wszystkie na 100% będą uruchomione): magazyn, zamówienia, biling, zarządzanie kartami i inne. Zespół jest rozwijany i aktualnie składa się z 3 Developerów i Analityka.

Zadania

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Analiza i usuwanie błędów programistycznych
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
  • Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań

Kluczowe wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia
  • Znajomość technologii frontendowych – Angular
  • Znajomość technologii backend – Java, Spring
  • Znajomość baz danych – najlepiej PostgreSQL, Oracle

Stos technologiczny

Angular 9.x, Spring Boot, Spring Cloud, Java 11, Postgredsql 12 (i wyższe), Flyway, Oracle Enterprise Database wso2 stack (in the feature), Docker

Stawka i warunki

Umowa B2B

Długość projektu: min. 2 lata

Stawka godzinowa B2B: 120zł netto

Nasz Klient oferuje

Bogaty pakiet benefitów m.in.:

  • Budżet szkoleniowy- 2500 zł/rok
  • System kafeteryjny
  • Dofinansowanie lekcji angielskiego
  • Regularne szkolenia wewnętrzne
  • Imprezy firmowe

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor